BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİZE ULAŞIN

Marka Hikayeni Bizimle Yarat

C VİTAMİN SERUM

Düzenli ve yeterli miktarda tüketildiğinde vücudun tazelenmesini sağlamaya yardımcı C vitamininin cilt üzerinde de pek çok faydası bulunmaktadır. C vitaminini cildinize uygulayabilmeniz ve fayda alabilmeniz için düşünülmüş ve tasarlanmış C vitamini serumları mevcuttur. Matlaşan ciltlerin parlaklığına kavuşmasını yardımcı olan, düzensiz cilt görünümünü azaltmayı hedefleyen ve ciltteki leke görünümü, çizgi ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı olan C vitaminini serum olarak cildinize uygulayabilirsiniz. Hem kuru hem de yağlı ciltlerin uygulayabileceği C vitamini serumları, kolajen ve elastin üretimini hızlandırmaya yardımcı olarak cildinizin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Ar-Ge ekibimizin geliştirdiği C Vitamin Serumu içeriginde dogal yöntemler ile elde edilen vitamin C ile yüksek anti-oksidan etki ve yüksek mavi ısık koruması saglamaya destek olur. Post/pre-biyotik içerigi sayesinde Hyaluronik asit ve pro-kolajen arttırılması hedeflenir. Cildin su tutma kapasitesini arttırır ve uzun süren bir nemlilik saglar. Cildi oksidatif strese karsı korumayı amaçlar. Cilt parlaklılıgını ve canlılıgını arttırmaya yardımcı olur.

 

 

 

© 2023 Kumsal Grup, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.