BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİZE ULAŞIN

Marka Hikayeni Bizimle Yarat

Hakkımızda

 

 

2020 yılında tüketicilere doğal hammaddelerle 'Doğal ve Sağlıklı Bakım' sunma ilkesiyle yola çıktık.

 

Tecrübeli ve deneyimli, yenilikçi ve sürekli gelişen kadromuzla bize bahşedilen mucizeleri kimyasallardan uzak tutarak doğal ürünler üretiyoruz. İnovasyona önem veren Ar-Ge ekibimiz mevcut ürünleri sürekli iyileştirmektedir. Mevcut olanı geliştirirken daha iyiye ve daha güzele ulaşmak için müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek yeni ürünlerin üretimi için Ar-Ge çalışmalarımızı her zaman devam ettiriyoruz.

 

İnsan sağlığını riske atmadan hijyenik ve GMP standartlarında üretim yapıyoruz.

 

Sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi üretimimizle harmanlamak, güvenilir ve doğru ürünler üretmek, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmek ve ekibimizle sürekliliği sağlamak en büyük hedefimizdir

 

Hakkımızda

 

ÜRETİM 

Doğaya zarar vermeden, insan sağlığını riske atmadan müşteri ihtiyaçlarını analiz ederek kozmetik alanında geniş ürün yelpazesi ve tecrübeli ekibimiz ile kaliteli ürünler üretiyoruz.

 

Ar-Ge

Tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile bir ürünün müşteriyi nasıl memnun edeceğini, müşteriye ne faydası olacağını SWOT Analizi ile süzgeçten geçirerek doğru ürün ve doğru müşteri hedeflemesini yapıyoruz. Yapılan analizler sonucu ortak noktada buluşan fikirleri ürünlerimizle buluşturuyoruz. Ortaya çıkan ürünü hizmete dönüştürüyoruz ve müşteri memnuniyeti ile devamlı başarı adına kendimizi,fikirlerimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

 

DANIŞMANLIK 

Üretim yaptırmaya karar veren müşterimize 'Doğru Ürün-Mutlu Tüketici' ilkesiyle ilerlemesi adına her zaman yanlarında oluyoruz. Üretimden - pazarlamaya kadar olan süreçte kendi deneyim ve bilgilerimiz ile müşterilerimizi doğru yönlendiriyor ve başarılı sonuçlar almasına yardımcı oluyoruz.

Ürün bildirimleri, ürünün kayıt süreçleri ve ürün analiz süreçlerini tamamlama gibi danışmalık hizmetleri veriyoruz.  

Hakkımızda

 

FELSEFEMİZ :

Sağlıklı Bakım ilkesiyle çıktığımız bu yolda doğaya zarar vermeden, hayvan dostu olarak yenilikçi ekibimiz ile doğal ve kaliteli ürünler üretmek FELSEFEMİZDİR.

 

VİZYONUMUZ :

Sağlıklı Bakım ilkesiyle çıktığımız bu yolda; kalite ve güven hissettiren doğal ürünlerimizle farklılıklar yaratarak kozmetik sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamak

 

MİSYONUMUZ :

Doğal, çevreye ve hayvanlara saygılı olarak ürettiğimiz kozmetik ürünlerimizle doğru kalite-fiyat oranı sağlayarak müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılamak.

© 2023 Kumsal Grup, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.