BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİZE ULAŞIN

Marka Hikayeni Bizimle Yarat

Fason Güneş Kremi Üretimi

slide-1
slide-1
slide-1

Güneş kremi sektörü cilt sağlığına karşı artan ilgi ve güneşin zararlı etkilerini önleme bilincinin yükselmesiyle birlikte hızla büyümektedir. Kumsal Grup, güneş kremi üretiminde sektörün önde gelen isimlerinden biridir.

Yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla müşterilerine en yüksek kalitede fason güneş kremi üretimi hizmeti sunmaktadır. Güneş kremi üretimi alanında müşterilerine kesintisiz kalite ve güven sunmayı kendisine misyon edinen firma, GMP standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Ürünlerinin kalitesini en üst düzeyde tutmak için sektörün önde gelen tedarikçileriyle iş birliği yaparak en kaliteli hammaddeleri kullanmaktadır. Üretim süreci, uluslararası kalite standartlarına ve yasal düzenlemelere tam uyumluluğu garanti altına almaktadır.

Firma, müşterilerine sadece güneş kremi üretimi için değil, aynı zamanda ürünlerini pazara en iyi şekilde sunmalarına yardımcı olacak özel formüller ve tasarımlarla birlikte markalaşma desteği de sunmaktadır.

Müşterilerinin değişen taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde cevap verebilmek için yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Küçük veya büyük ölçekli üretim ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve istenilen miktarlarda güneş kremi üretebilmektedir.

Böylece müşteriler, sektördeki değişen koşullara uyum sağlama ve pazardaki fırsatları yakalama konusunda avantaj elde edebilmektedir. Fason güneş kremi üretimi konusunda müşteri memnuniyetini her zaman önceliği olarak görmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak, projelerini zamanında ve istenen kalitede tamamlamak için var gücüyle çalışmaktadır. İşbirliği yaptığı her müşteriyle uzun vadeli bir ilişki kurarak başarının sadece bugün değil yıllar boyunca sürdürülebilir olduğuna inanmaktadır.

Fason Güneş Kremi Üretimi

Fason Güneş Kremi Nedir?

Fason güneş kremi, bir şirketin veya markanın kendi ürünlerini üretmek yerine, başka bir üretici veya üretim firması tarafından üretilen güneş koruma ürünlerini satın alarak kendi markası altında satışa sunmasıdır.

Bir şirketin ürün gamını genişletmek veya yeni ürünler sunmak istediği ancak kendi üretim kapasitesine sahip olmadığı durumlarda yaygın olarak kullanılan bir iş modeli olan fason üretim için Kumsal Grup, Türkiye’nin en önde gelen fason güneş kremi üreticilerinden biridir.

Fason güneş kremi üretimi markaların ürünlerini daha hızlı piyasaya sürmelerine ve üretim maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmaktadır. Markaların kendi uzmanlık alanlarına odaklanmalarına ve ürünlerini genişletmelerine olanak tanımaktadır.

Ayrıca üretim ve kalite kontrol süreçlerini bir uzmana devretmelerine imkan sağlamaktadır. Şirket veya markalar kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda bir formül ile güneş kremi üretilmesini isteyebilmekte ve bu sayede farklı markalar için farklı güneş kremleri üretilebilmektedir.

 

Güneş Kremi Üretimi Nasıl Yapılır?

Güneş kremi üretimi nasıl yapılır? Sorusu oldukça merak edilen konulardan biridir. Fason güneş kremi üretimi belirli adımları içeren bir süreçtir ve önemli aşamalar içermektedir. Firma, uzman Ar-Ge ekibi, profesyonel yaklaşımı ve sahip olduğu deneyim sayesinde kusursuz bir üretim sürecine sahiptir.

Yüksek Spf sahibi UVA-UVB ışınlarına karşı koruma içeren fason güneş kremi üretimi yapılırken, istenilen sayıda hızlı ve kaliteli bir üretim gerçekleştirilebilmektedir. Güneş kremi üreticileri arasında yer alan firmanın üretim süreci şu gibi aşamalardan oluşmaktadır.

 • İlk adım güneş kremi üretim projesini planlamaktır. Bu aşamada hangi tür güneş kremi üretileceği, hedef pazar, özel gereksinimler ve talepler belirlenmektedir.
 • Ardından güneş kremi için özel bir formülasyon geliştirilmektedir. Geliştirilen formül, güneş koruma faktörü (SPF), cilt tipine uygun içerikler ve diğer özel gereksinimlere göre oluşturulmaktadır.
 • Daha sonra üretim için gereken hammaddelerin tedariki yapılmakta ve bu hammaddeler güneş kremi formülünde kullanılacak bileşenleri içermektedir.
 • Formülün hazırlanması ve karıştırılması işlemi başlamakta ve içerikler doğru oranlarda bir araya getirilmektedir. Üretim yüksek hijyen standartlarına uygun bir ortamda gerçekleşmektedir.
 • Ardından ürünler kalite kontrol süreçlerinden geçirilmekte ve bu aşamada ürünün formülü doku, koku ve diğer özellikleri incelenmektedir. Ürünlerin güvenli ve etkili olduğundan emin olunmaktadır.
 • Daha sonra ürünler uygun ambalajlara doldurulmakta ve marka veya müşterinin talep ettiği şekilde etiketlenmektedir.
 • Ürünler uygun depolama koşullarında saklanmakta ve dağıtım için hazırlanmaktadır. Dağıtım süreci, müşterinin isteğine bağlı olarak farklı pazarlara veya satış noktalarına yönlendirilmektedir.
 • Üretilen ürünler ilgili düzenlemelere ve yasal gereksinimlere uygun olarak üretilmekte ve belgelendirilmektedir.

Fason güneş kremi üretimi markaların kendi ürünlerini üretmek yerine uzman üreticilerden destek alarak ürünlerini piyasaya sürmelerine olanak tanımaktadır.  Üretim süreci ürünün kalitesini ve güvenliğini sağlamak için dikkatlice yönetilmektedir.

Fason Kozmetik Üretimi

Güzellik ve kişisel bakım endüstrisi hızla büyüyen ve rekabetin yoğun olduğu bir sektördür. Kozmetik markaları ürünlerini en yüksek kalitede ve en yeni trendlere uygun olarak sunmak istemektedirler. Bu noktada da fason kozmetik üretimi hizmeti sunan Kumsal Grup devreye girmektedir.

Fason kozmetik üretimi başka bir şirket veya marka adına kozmetik ürünlerin üretilmesi işlemidir. Firma, bu işi yıllardır büyük bir özen ve uzmanlıkla yapmaktadır.  Yüksek kaliteli üretim ekipmanlarına ve özel bir laboratuvara sahip olarak kozmetik ürünlerini en iyi şekilde üretebilmektedir.

Alanında uzmanlaşmış bir ekip ürünlerin formülünden ambalajlamasına kadar her aşamada size yardımcı olmaktadır. Müşteriye özel ürünler geliştirme konusundaki yeteneği, markanın pazarda fark yaratmasına olanak tanımaktadır.

Kozmetik ürünlerde kalite ve güvenlik önemlidir ve bu noktada üretim süreçleri sektör standartlarına ve düzenlemelere tam uyumluluk içermektedir. Kozmetik dünyası çok çeşitlidir ve firma bu çeşitliliği kavrayan bir üretici olarak şu gibi ürünler için fason kozmetik üretimi yapmaktadır.

 • Fason Kozmetik Üretimi
 • Fason Şampuan Üretimi
 • Fason Krem Üretimi
 • Fason Kişisel Bakım Ürünleri Üretimi
 • Fason Güneş Kremi Üretimi
 • Fason Krem Ve Losyon Üretimi
 • Fason Leke Serumu Üretimi
 • Fason Duş Jeli Üretimi

Fason kozmetik üretimi alanında uzmanlığı ile firma, şirket ve markaların güzellik ve kişisel bakım ürünlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Markasını büyütmek ve güzellik dünyasında etkili bir şekilde yer almak isteyen kişiler firma ile iletişime geçebilmektedir.

 

Sertifikalar

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 45001:2018 ISO 45001:2018
ISO 14001:2015 ISO 14001:2015
ISO 9001:2015 ISO 9001:2015
© 2023 Kumsal Grup, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.