BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİZE ULAŞIN

Marka Hikayeni Bizimle Yarat

YAŞLANMA KARŞITI SERUM

Kadınlar, ısıltılı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için çok fazla yola basvururlar. Yüze uygulanan serumlar da bunlardan biridir. Cilt serumları, cilt bakımının en etkili ürünlerinden biridir. İçeriklerinde bulunan özel formüller sayesinde oldukça zengin ve yoğun olan cilt serumları, cildi onarır, yeniler, gençleştirir. Ultra konsantre formülleri, yaslılık belirtilerini azalttıgı gibi olası belirtilerin görülmesini de engeller. Yüz için kullanılan serumlar için kullanılan serumlar, belirgin bir şekilde görülen sorunları hedef alarak hızlı bir şekilde bu sorunları onarmaya yardım eder. Koyu lekeler, mat görüntü bu sorunlardan birkaçıdır. En çok dikkat çekeni de genellikle yaşlılık belirtileri olur. Kırısıklık, yorgunluk gibi yaşlılık belirtileri düzenli serum kullanıldıgı takdirde onarılır, oluşması da engellenir. Ciltteki yaşlılık belirtilerini önlemek diger ürünlere kıyasla serum ile çok daha kolaydır. Serumlar, özel içerikleri ve yapıları sayesinde hızlıca derinin altına inerek onarmaya baslar. Zamandan tasarruf saglayan bu ürün, kısa sürede pürüzsüz, canlı ve taze bir görüntü yakalamanıza yardım eder. Cilt serumunun en güzel faydalarından biri de sonrasında sürülen nemlendiricinin gözeneklerin içine kadar en derine inmesine yardım etmesidir. Bilindiği gibi sağlıklı bir cilt için gerekli olan bakımın içinde cildi yeterince nemlendirmek de vardır. Kullanacağınız serum bu nemlendiricinin alt katmanlara çok daha hızlı bir sekilde inmesine, kadifemsi bir cilt yapısına ulaşmanıza olanak saglar. Cilt serumunu yağlı cilde sahip olanlar da rahatlıkla kullanabilir. Normalde yağlı cilde sahip olanlar cilt serumu gibi konsantre ürünleri kullanmaya biraz çekinirler. Fakat cilt tipinize uygun olarak seçeceğiniz cilt serumu ile yüzünüzde yaglanma hissi yasamazsınız. Çünkü cilt serumu o kadar hızlı emilir ki dıs yüzeyde böyle bir his tasımanıza zaman bile kalmaz.

Yüksek teknolojili peptit kompleksleri ile kolajen,elastin ve tenascin arttırılması hedeflenir. Peptit Q10 teknoloji ve lipozomal kaplı yapıda olan peptitler sayesinde yaslanma geciktirici etkileri amaçlanır. Boyun bölgesindeki sarkmalar ve cilt elastikiyet kaybının olusmamasına yardımcı olur. Ciltte anlık gerginlik yaratarak kırısıklıkların olusmamasını destekler.

 

© 2023 Kumsal Grup, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.