Marka Hikayeni Bizimle Yarat

slide-1
slide-1
slide-1
AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ
GÜNEŞ BAKIM ÜRÜNLERİ
YÜZ BAKIM ÜRÜNLERİ
EL BAKIM ÜRÜNLERİ
CİLT TEMİZLEYİCİ ÜRÜNLER
ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ
SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ
KOKULAR
RENKLİ KOZMETİK
BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ
DERMAPEN ÜRÜNLERİ
CİLT BAKIM SERUMU
KİŞİSEL VE GENİTAL BAKIM ÜRÜNLERİ
AYAK BAKIM ÜRÜNLERİ
VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Uzun yıllardır fason kozmetik üretimi yapmaktayız. Markanızı hayata geçirmek için bir fabrikaya veya şişeleme tesisine ihtiyacınız yok. Kendi dolum sistemimiz ile ürünlerinizin dolum işlemini gerçekleştirebilmekteyiz.

Paketleme işlemleriniz de fason üretim yapan firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu sayede markanızın ve logonuzun yer aldığı ürününüz tesisimizde hazırlanarak piyasaya arz edilmeye hazır olacaktır.

Fason kozmetik üretimi kapsamında erkek kozmetiği başta olmak üzere birçok alanda kozmetik üretimi yapmaktayız. Şunu belirtmekte fayda var ki pazarda kadınların yoğun talebine rağmen kozmetik sektöründe erkeklerin talebi de küçümsenmemelidir. Tartışmasız bir diğer gerçek de kozmetik sektörüne her zaman talep olduğudur.

Fason üretim yapacak bir kozmetik firması arıyorsanız bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Sürecin başından sonuna kadar takip süreci profesyonel kadromuz tarafından yürütülecektir.

Kalite kontrol ekibimiz ürünlerimizin sağlıklı bir şekilde üretilmesini sağlamaktadır. Ayrıca üretim faaliyetleri açısından paketleme ve ambalajlama işlemlerini firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

Fason Kozmetik Üretimi İzmir

Bitkisel ve organik doğal kozmetik alanındaki kreasyonlarınızı pazara sunmak için fason kozmetik alanında çalışıyoruz. Güzellik merkezleri kozmetiğe ciddi talep olan yerlerden biridir. Ürünlerinizi doğrudan bu pazar yeri aracılığıyla satabilirsiniz.

Özel hastaneler ve eczaneler kozmetik özellikleri için ciddi müşteriler arasındadır. Kendi cilt bakım ürünlerinizi satmanız ve kendi marka logonuzu eklemeniz mümkündür. Ayrıca, fason kozmetik üretimi İzmir gibi büyük şehirlerde daha çok alıcıya ulaşır. Çünkü büyük şehirlerde kozmetik içeriklerine ciddi bir talep mevcuttur.

Bizimle fason kozmetik üretimi yaparak ürünlerinizi farklı pazarlara dağıtabilir, marka bilinirliğini ve kullanımını artırabilirsiniz. Ayrıca, projenizin inovasyonunu yeni logolar ve içeriklerle zenginleştirmek isterseniz, içeriğinizin üretimini güncelleyebiliriz.

En iyi kozmetik markaları arasında yerinizi almanın tam zamanı. Ürününüzün üretim aşamalarında size eşlik edeceğiz.

Fason Kozmetik Üretimi İstanbul

Fason kozmetik üretimi yapan firmamız; donanımlı, tutkulu, genç, dinamik ve tecrübeli Ar-Ge ekibi ile üretim sürecinin en doğru ve hızlı yürütülmesinde yer almakta, üretim sürecinde firmanın heyecanını paylaşmaktadır. Ekibimiz, dünyanın en rekabetçi kozmetik pazarında yön gösterecek bilgi, beceri ve sektör deneyimine sahiptir.

Fason kozmetik üretimi İstanbul ekibimiz, firma kuruluşundan teslimata kadar tüm süreçlere (marka tescili, patentler, barkodlar, test, ambalaj etiket tasarımı, satın alma, bakanlık tescil işlemleri, üretim, satış, marka tanıtım ve ihracat vb.) eşlik eder.

Dolum aşamasındaki ürünün bitmiş prosesi kalite kontrol odası tarafından kontrol edilir. Bu nedenle amaç, mükemmel ürünü pazara sunmaktır. Piyasada erkeklerin talebinin azımsanmamasının nedeni erkek kozmetik set ürünlerine olan talebin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır.

Araştırma sonuçları, erkek kullanıcıların genellikle set ürünlerini tercih ettiği bilinmektedir. Bu şekilde, müşteriler için set ürünleri üretmek için fason kozmetik üretimi yapıyoruz. Tasarladığınız projeyi hayata geçirmek için yanınızda olduğumuzu vurgulamak isteriz.

Fason Kozmetik Üretim Maliyeti

Fason kozmetik üretim maliyeti bazı esaslara göre değişmektedir. Bu esasları birkaç başlık altında özetlemek mümkündür.

 • Hammadde

Örneğin üretici bir hammadde talep ederken cinsini, kalitesini ve menşe ülkesini sorar. Burada amaç; malzemenin tam özelliklerini daha da geliştirmek ve istenilen kalitede ham maddeyi bulmaktır.

Bu sorular sayesinde ürünün üretim aşamasından önce en önemli nokta olan hammaddenin doğru ve düzgün bir şekilde seçilmesi sağlanmaktadır. Ürün sertifikasyonu (helal, koşer, vegan vb.) ve menşe ülke ürün fiyatlarında büyük fark yaratabilir.

 • İşçilik maliyetleri

Kişiye özel kozmetik üretim maliyetlerini etkileyen en önemli konulardan biri de işçilik maliyetleridir. Gelişmiş ülkelerdeki büyük sermaye grupları, işgücü maliyetlerindeki farklılıklar nedeniyle, üretim merkezleri olarak gelişmekte olan veya az gelişmiş ülkeleri tercih edebilmektedir.

Ayrıca ekipman, arazi, tesisler, faiz oranları, sigorta ve vergiler de sözleşmeli kozmetik ve besin takviyesi üretiminin fiyatını etkileyebilmektedir. Fason kozmetik üretim sürecinin nasıl ve kimler tarafından yapıldığı da üretim maliyetlerini etkileyen bir konudur.

Fason Kozmetik Üretimi Yapan Firmalar

Fason kozmetik üretimi yapan firmalar bazı üretim aşamalarına tabiidir. Firmamız olarak aşağıda bahsedilen tüm süreçlerde yanınızdayız.

1.      Kozmetik yasasına uygunluğun değerlendirilmesi,

2.      Ar-Ge sürecinin tamamlanması ve pilot üretim,

3.      Sağlık Bakanlığı'na stabil ürün raporlaması, ürün dosyası oluşturma, etiketleme tamamlama, barkodlama, birincil ve ikincil paketleme kararları,

4.      Üretimin gerçekleştirilmesi,

Piyasaya ürünü koymak.

Fason Kozmetik İmalatı Yapan Firmalar

Fason krem imalatı imalatı yapan firmalar arasında en çok tercih edilen firmamız bugünlere değerleri müşterilerimiz, işimizi kaliteyle yapmamız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde gelmiştir. Fason kozmetik üretimi sağladığımız ürünler şu şekildedir:

 • Saç kremi, (fason krem üretimi)
 • Şampuan, Bitkisel şampuan, (Fason şampuan üretimi)
 • Sıvı sabun, Köpük sabun,
 • Duş jeli, Banyo köpüğü,
 • Vücut losyonu,
 • Vücut kremi, Yüz kremi, El kremi,
 • Saç serumu, Saç bakım toniği, Fön suyu, Saç jölesi, (fason serum üretimi)
 • Vücut parfümü, Parfüm, Ortam kokusu,
 • Masaj yağı, Peeling,
 • Tüy dökücü krem,
 • Güneş yağı, Güneş sütü, Güneş sonrası kremi,
 • Kolonya.

Uzun yıllara dayanan ulusal ve uluslararası deneyimimiz, formül veri tabanımız ve kimyagerlerimiz, çok çeşitli fason üretimler gerçekleştirmemize olanak sağlamaktadır. Daha fazla bilgi almak için fason kozmetik üretimi yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

MARKANI FARKLI YARAT

Markanızın başarılı olması için sizi rakiplerinizden ayıran özellikler olmalı. Kumsal Grup Kozmetik olarak müşterilerinizin ürününüzü aldığında ayrıcalıklı hissetmesini istiyoruz.

Farklı+Özel FORMÜLASYON

Farklı+Özel Tasarım

Kaliteli Hizmet

LABORATUVAR HİZMETİ

Kumsal Grup Kozmetik olarak Markanızı yaratırken tecrübeli ekibimiz ile yanınızdayız.

 

-Markanız için ürettirmek istediğiniz ürünlerin planmasını yapıyoruz.

-Ürünlerinize özel formülasyonlar oluşturuyoruz

-Ürünleriniz için numuneler hazırlıyoruz.

-Onay vermeniz halinde ürünlerin üretimine başlıyoruz.

 

 Üretimde geniş ürün yelpazesine sahip olmamız sayesinde müşterilerimize özel formülasyonlar oluşturarak kaliteli ürünler sunmaktayız. Tecrübeli Ar-Ge ekibimiz ile size özel olarak oluşturulan ürün formülasyonlarınız ve üretim planlarınız iki taraf arasında yapılacak olan gizlilik sözleşmesi ile güvence altına alınmaktadır.

 

DANIŞMANLIK VE RUHSATLANDIRMA HİZMETİ

Kozmetik Yönetmeliği gereği marka sahibinin kozmetik alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip en az 2 yıl aktif olarak çalıştığını belgeleyen kimyager (kimya mühendisi, biyokimyager ve biyologlar) sorumlu bir teknik eleman(Mesul Müdür) bulundurması gerekir. Sorumlu teknik eleman (Mesul Müdür) ;

-Firmanızın sağlık bakanlığına kayıt süreçleri ile ilgilenir

-Kozmetik Firma Kaydı EBS/ÜTS

-Sorumlu Teknik Eleman Hizmeti

-Kozmetik Ürün ÜTS Sistemi Kaydı/Bildirimi

-Üretilen ve piyasaya arz edilen kozmetik ürünlerin sahip olması gereken Ürün Güvenlik Raporlarının hazırlanmasını sağlar.

-Kozmetik ürünler için Ürün Bilgi Dosyasının Hazırlanması(Ürün Güvenlik Değerlendirme Raporu)

-MSDS Belgesi Hazırlanması (Güvenlik Bilgi Formu)

-Kozmetik Ürün Etiketi Mevzuata Uygunluk Kontrolü Çalışması

-Yapılacak olan denetimlerde firmanızda bulunur ve gerekli olan bilgi ve belgelerin sunulmasını sağlar.

 

Kozmetik mesul müdür çalıştırmak kozmetik yönetmelikleri gereğince çok önemlidir. Kozmetik üretici yada ithalatçı firmaları Sorumlu Teknik Eleman (Mesul Müdür) çalıştırılmadan kozmetik ürün piyasaya sürülemez. 5324 Sayılı Kozmetik Kanununa göre Sorumlu Teknik Eleman çalıştırmayan işletmelere 10.000 TL’den başlayan cezalar uygulanır.

TESTLER

Kozmetik Ürünler için yapılan testler, tüketici tarafından güvenirlik ve kalite olarak algılanır. Yapılan testler; ürünlerin hammaddelerin, personellerin, ekipmanların ve hazırlık odalarının kontrollerini içerir. Sağlıklı bakım yapması ilkesiyle yola çıktığımız bu sektörde kaliteli ürünler üreterek bunları yapılan testler ile kanıtlamaktayız. Bu sayede iş ortaklarımızın tüketici gözündeki marka güvenirliliğin arttırıyoruz hem de kaliteli ürünler sunarak firmamızın kalite ve güvenirliliğini arttırıyoruz. 

 

YAPILMASI ZORUNLU OLAN TESTLER

• Ürün Mikro Biyoloji Testi

• Koruyucu Etkinlik Testi (Challenge Test)

• Ürün Stabilite Test

 

YAPILMASI ZORUNLU OLMAYAN TESTLER

• Dermatolojik Testler

• Free Testler (Aliminium, Parafin, Paraben, SLES, Tuz, Alkol, Boya, Sülfat vb.)

REFERENCES

ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 45001:2018
ISO 14001:2015
ISO 9001:2015

SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM

ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

KUMSAL GRUP TAKİP EDİN

© 2022 Logo ® & Lifestyle, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.