BİZE ULAŞIN
DETAYLI BİLGİ İÇİN
FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.

Kampanyalardan haberdar olmak için ticari elektronik ileti almak istiyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Yazısını okudum, kabul ediyorum.

BİZE ULAŞIN

Marka Hikayeni Bizimle Yarat

Fason Kozmetik Üretimi Nedir?

Fason Kozmetik Üretim; Kozmetik ürün ürettirmek isteyen bir firmanın üretici bir firma ile kendi talepleri doğrultusunda ürün üretimi yaptırmasına denir. Kozmetik sektöründe fason üretim yaptırmanın faydası farklı içerikli ürünleri tek bir çatıda birleştirmesidir. Fason Kozmetik Üretimi yapan firmalar kozmetik üretim yapabilmek için bazı özel izinler almaktadır. Kozmetik aynı zamanda sağlıkla ilişkili olduğu için üretimin hem kimyagerler tarafından hem de dermatologlar tarafından denetlenmesi daha sağlık olacaktır.Fason üretim yaptırmanın birçok faydası bulunmaktadır. Her firmanın tüm alanlarda uzmanlaşması mümkün olmayabilir. Üretim yaptırmak isteyen firma pazarlama stratejisine odaklanırken, fason üretim yapan firma Ar-ge, Üretim ve Dolum işlemlerine odaklanmaktadır. Bu sayede aktif bir tedarik zinciri sağlanmış olacak ve herkes uzmanlaştığı işlemi yapacaktır.Fason kozmetik üretim yaptırmak kozmetik sektörünün dinamik kalmasını sağlayacaktır.

Fason Kozmetik Üretim Sürecimiz

  • Ürün Seçme: Kataloğumuzu inceleyip ihtiyacınıza uygun ürün belirlemesi yapıyoruz. Ürüne dair Fikirlerinizi ve istediğiniz tüm detayları not ediyoruz. 
  • Ürün Geliştirme Çalışması: Ürün ile ilgili araştırma ve geliştirmeler yapıldıktan sonra hayal ettiğiniz ürüne dair hızlı bir ön dizayn ve formül geliştiriyoruz.
  • Numune Hazırlığı: Size özel numune üretimi yapıyor ve onayınıza sunuyoruz.
  • Sipariş Talep Oluşturma: Onayınız sonrasında size ürünün toplam üretim maliyetini, üretim gün sayısını ve nakliye sürecini tüm detaylarıyla bildiriyoruz.
  • Ön Ödeme: Ödemenin 50’sını üretim öncesi, %50’sını ise ürün tesliminde talep ediyoruz.  
  • Üretim Süreci: Sipariş oluşturulmasından teslim edilmesine kadar tüm süreci detaylarıyla size mail,whatsapp,yüzyüze olarak bildiriyoruz ayrıca haftanın 7 günü bize ulaşabilirsiniz.
  • Paketleme: Üretim tamamlandıktan sonra alanında uzman ekibimiz ile paketleme yapıyor, ürünlerin zarar görmemesi için ekstra özen gösteriyoruz. 
  • Nakliye Süreci: Ürünleriniz ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra fabrikamızdan çıkmadan önce sizleri arayıp bilgilendiriyoruz.. 
  • Ulaşım ve Teslimat: Merkezi bir lokasyon da olmanın avantajı ile ürünlerimizi hızlı bir şekilde Hava, Deniz ve Kara ulaşımı seçenekleri ile gönderiyoruz. Ürün size ulaşana kadar nakliye firması ile irtibat halinde olup sizi de bilgilendiriyoruz. Ürünlerin size tam ve eksik ulaşmasını sağlıyoruz.

 

© 2023 Kumsal Grup, LLC. Tüm Hakkı Saklıdır.
Designed by essabilisim.com
Özel Teklifler ve İçeriden Alınan Avantajlar Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.